Kolejna pracowita niedziela rocznika 2008

W ubiegłą niedzielę 17.01.2016r. aż trzy zespoły Akademii Piłkarskiej Stali Mielec wzięły udział w turniejach w Krośnie i Pilźnie.

17.01.2016r. odbył się turniej Euro Pilzno 2016, w którym wystąpiły dwie drużyny Stali Mielec rocznika 2008: Stal Mielec Biali oraz Stal Mielec Niebiescy. Podczas turnieju nasi chłopcy musieli stawić czoła takim drużynom jak Górnik Zabrze, DAP Dębica, Team Przecław, Rzemieślnik Pilzno I, Rzemieślnik Pilzno II, Ks Koszyce Wielkie.

Stal Mielec Biali:Hull Jakub, Hull Kacper, Korpanty Mikołaj, Litwin Kacper, Łączak Filip, Machała Mateusz, Radwański Mateusz, Rozmus Igor.

Stal Mielec Niebiescy:Czachor Konrad, Groele Gracjan, Groele Robert, Grzanka Hubert, Kocel Norbert, Kopacz Michał, Markowski Piotr, Mazur Tomasz, Olszewski Tobiasz, Tarasek Bartosz.

Trener: Kukułka Maciej

W ramach 5-tej kolejki PTROFBUD-Ligi zespół Stali Mielec rozegrał 9 spotkań. Chłopcy pokazali się z dobrej strony zdobywając kolejne piłkarskie doświadczenia.

Stal Mielec reprezentowali: Kowalski Kamil, Błędowski Szymon, Bujak Kacper, Cichowski Kacper, Łukaszek Tymon, Żurawski Marcel, Mrozowski Marcel, Danecki Jakub, Durda Kacper, Kubiński Kacper, Helowicz Kamil, Gembal Oliwier.

Trener: Zaskalski Kamil

Wyniki 5-tej kolejki: