Turniej ŚNIEŻKA CUP

W sobotę 28.11.2015 nasi chłopcy zajeli 6 miejsce w ŚNIEŻKA CUP  Dębicy. Imprezę  zorganizował IGLOOPOL DĘBICA. Nasi chłopcy zagrali cztery  mecze w grupie, dwa pierwsze przegrali a w dwóch  kolejnych okazali się  lepsi od DAP DĘBICA i IGLOOPOLU. Po zsumowaniu punktów i bramek okazało sie że zabrakło nam jednej bramki do awansu do półfinału. W meczu o piąte miejsce zremisowaliśmy 1:1 z IGLOOPOLEM a w rzutach karnych przegraliśmy 1:2.  Dziękujemy organizatorom za zaproszenie na turniej.                                                                                                                                                                      W turnieju zagrali: KACPER CICHOWSKI, WOJTEK KRAWIEC,- KACPER BUJAK, SZYMON BŁĘDOWSKI,KAMIL KOWALSKI,KAMIL HELOWICZ, IGOR ROZMUS, MIKOŁAJ KORPANTY, MARCEL ŻURAWSKI, OLIWIER GEMBAL, KACPER DURDA.